Sakarya SEO – Google Hizmetleri

Sakarya SEO çalışmalarımız ile ilgili bu yazımızda Sakarya ilinde yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Kurumsal SEO Uzmanı olarak Sakarya iline özel bir önem vermekteyiz. Ülkemizin sanayi olarak en gelişmiş şehirlerinden birisi olan Sakarya’da çok sayıda kurumsal firma bulunmaktadır. Firmaların ürettikleri ürünleri alıcılarla buluşturabilmesindeki en önemli aracın arama motoru olduğunu biliyoruz. Görüşme yaptığımız firmalara öncelikle bundan bahsediyoruz. Aşağıdaki resimde Sakarya’da çalışmış olduğumuz kurumsal bir firmanın Google’daki gelişimi görülmektedir.

Sakarya SEO - Gerçek Sonuçlar
Sakarya SEO – Kurumsal bir makina imalat firması

Firmamız Sakarya’da kurulu bir makina üreticisi fabrikadır. SEO çalışmasına başladığımızda tıklama sayıları yok denecek kadar azdı. Tamamen Google’a uyumlu ve spam içermeyen çalışmamızla sitemiz gün geçtikçe güçlendi ve tıklama sayıları 1000’e ulaştı. Firma zaten bu sayıyı çalan telefonlarından anladığını söylüyor.

Sakarya SEO çalışmaları kapsamında çok sayıda kurumsal firma ile çalışma imkanı bulduk. Firmalara yapılan çalışmada ilk önce durum analizi yapıyoruz. Firmanın arama motorlarındaki durumlarını çok çeşitli analiz araçları kullanarak inceliyor ve bir rapor hazırlıyoruz. Bu raporu ücretsiz olarak firma yetkilisine iletiyoruz. Siz de dilerseniz ücretsiz SEO raporu alabilirsiniz.

Durum analizi yaptığımız firmalarda sonraki aşamamız anahtar kelime analizi oluyor. Anahtar kelime analizi aşamasında firmadan aldığımız kelimelere ayrıca bizler de ilaveler yaparak en iyi tıklama sayıları getirecek kelimeleri belirliyoruz. Bu kelimeleri belirledikten sonra sitede gerekli değişiklikleri yapıyor ve siteyi SEO uyumlu hale getiriyoruz.

SEO Hizmeti Almanın 45 Faydası

Sonraki aşamalarda arama motoru optimizasyonu tekniklerini en iyi şekilde kullanarak emanet aldığımız web sitesini en iyi şekilde geliştirmeye devam ediyoruz. 6 ay gibi kısa bir sürede sitenin tıklanma sayılarını, görüntülenme sayılarını, tıklanma oranlarını ve ortalama kelime konumlarını inanılmaz yükseltiyoruz. Tabi bunları yaparken hiçbir illegal yöntem kullanmıyoruz.

Sakarya ilinde halı yıkama fabrikalarından tutun da enerji firmalarına, sanayi firmalarından bilişim firmalarına çok sayıda kurumsal firma Kurumsal SEO Uzmanı farkını yaşadı. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir firmadan olumsuz bir geri dönüş almadık. Her durumda ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Çalıştığımız tüm firmalarda organik tıklanma sayılarını en az 10 katına çıkarmanın mutluluğunu yaşadık. Hatta ilçelerde de çalıştığımız firmalar bulunmaktadır. Karasu, Arifiye, Serdivan, Erenler, Adapazarı, Hendek gibi.

Sakarya’da yaptığımız başarılı çalışmalara dahil olmak isterseniz ilk iş olarak ücretsiz SEO raporunuzu alabilirsiniz. Sonrasında zaten uzman yazılımcı kadromuz firmanızı hak ettiği yere getirecektir. Sizler de artan iş hacminin keyfini yaşayacaksınız. İhracat yapan firmalar için de özel çalışma yapmaktayız. Dilediğiniz her dilde web siteleri yaparak müşterilerinize ulaşıyoruz. Yabancı dildeki kelimelerde de SEO çalışması yaparak size dünyanın her yerinden müşteri kazandırıyoruz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı yaptırmak isteyen firmaların çalışacakları SEO Uzmanlarının geçmişte hangi firmalarla çalıştıklarını iyi araştırması gerekir. Referans SEO çalışmalarında başarı göstergesidir. Özellikle de bulunulan ilden alınan referanslar direkt gidip öğrenme şeklinde olabileceği için daha değerlidir. Birebir görüşme avantajı da olduğu için Sakarya firmaları özellikle Sakarya merkezli SEO Uzmanı ve firmalarına önem vermektedir. Bu konuda önemli bir avantajımız olduğu açıktır.

SEO Nedir, Nasıl Yapılmalıdır?

9 comments

 • Lazer

  Lazer

  Reply

  Sakarya’da tanınmış güvenilir bir arkadaş

 • Serkan Çal

  Serkan Çal

  Reply

  Sakarya’da başarılı SEO uzmanı bulmak zor. Valla bravo

 • Tuncay Hızlan

  Tuncay Hızlan

  Reply

  Başarılarınızın devamını dilerim. Kaliteli bir hizmet veriyorsunuz

 • Cihan

  Cihan

  Reply

  Resimdeki firma hangi firma acaba. Paylaşabilir misiniz ismini?

 • Zeynep

  Zeynep

  Reply

  Evet yazılanlar doğru. Ben de çalıştığınız bir firmadan çok olumlu duyumlar aldım..

 • Kenan Kara

  Kenan Kara

  Reply

  Düzce için de SEO çalışması yaptığınız bir firma var mı.. Mail adresime referanslarınızı beklyiroum.

 • Ali

  Ali

  Reply

  Sakarya ilçelerine de hizmet veriyor musunuz. Hendek yada Akyazı?

 • Deniz Evhan

  Deniz Evhan

  Reply

  Sakarya SEO hizmetleri kapsamında yaptığınız çalışmaların referanslarını mail atabilir misiniz. Ben de siteme SEO yaptırmak istiyorum.

 • Mehmet S

  Mehmet S

  Reply

  Sakarya SEO çalışmasını kaça yapıyorsunuz. SEO ücretleriniz nasıl? Kaç lira alıyorsunuz bir siteyi 1.sayfaya taşımak için?

Yorum

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>