Sakarya SEO çalışmalarımız ile ilgili bu yazımızda Sakarya ilinde yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında bilgiler bulunmaktadır.

SEO'dan Önce SEO'dan Sonra Değişim Grafiği
Sakarya’da Çalıştığımız bir firmanın SEO’dan Önce SEO’dan Sonra Değişim Grafiği

Kurumsal SEO Uzmanı olarak Sakarya iline özel bir önem vermekteyiz. Ülkemizin sanayi olarak en gelişmiş şehirlerinden birisi olan Sakarya’da çok sayıda kurumsal firma bulunmaktadır. Firmaların ürettikleri ürünleri alıcılarla buluşturabilmesindeki en önemli aracın arama motoru olduğunu biliyoruz. Görüşme yaptığımız firmalara öncelikle bundan bahsediyoruz. Aşağıdaki resimde Sakarya’da çalışmış olduğumuz farklı bir kurumsal firmanın Google’daki gelişimi görülmektedir.

Sakarya SEO - Gerçek Sonuçlar
Sakarya SEO – Kurumsal bir makina imalat firması

Firmamız Sakarya’da kurulu bir makina üreticisi fabrikadır. SEO çalışmasına başladığımızda tıklama sayıları yok denecek kadar azdı. Tamamen Google’a uyumlu ve spam içermeyen çalışmamızla sitemiz gün geçtikçe güçlendi ve tıklama sayıları son güncellemelerle birlikte 1000’e ulaştı. (Güncelleme: 2019 Ocak itibariyla tıklama sayıları 2000 civarına ulaştı) Firma zaten bu sayıyı çalan telefonlarından anladığını söylüyor.

Sakarya SEO çalışmaları kapsamında çok sayıda kurumsal firma ile çalışma imkanı bulduk. Firmalara yapılan çalışmada ilk önce durum analizi yapıyoruz. Firmanın arama motorlarındaki durumlarını çok çeşitli analiz araçları kullanarak inceliyor ve bir rapor hazırlıyoruz. Bu raporu ücretsiz olarak firma yetkilisine iletiyoruz. Siz de dilerseniz ücretsiz SEO raporu alabilirsiniz.

Durum analizi yaptığımız firmalarda sonraki aşamamız anahtar kelime analizi oluyor. Anahtar kelime analizi aşamasında firmadan aldığımız kelimelere ayrıca bizler de ilaveler yaparak en iyi tıklama sayıları getirecek kelimeleri belirliyoruz. Bu kelimeleri belirledikten sonra sitede gerekli değişiklikleri yapıyor ve siteyi SEO uyumlu hale getiriyoruz.

Sonraki aşamalarda arama motoru optimizasyonu tekniklerini en iyi şekilde kullanarak emanet aldığımız web sitesini en iyi şekilde geliştirmeye devam ediyoruz. 6 ay gibi kısa bir sürede sitenin tıklanma sayılarını, görüntülenme sayılarını, tıklanma oranlarını ve ortalama kelime konumlarını inanılmaz yükseltiyoruz. Tabi bunları yaparken hiçbir illegal yöntem kullanmıyoruz.

Sakarya ilinde halı yıkama fabrikalarından tutun da enerji firmalarına, sanayi firmalarından bilişim firmalarına çok sayıda kurumsal firma Kurumsal SEO Uzmanı farkını yaşadı. Bugüne kadar çalıştığımız hiçbir firmadan olumsuz bir geri dönüş almadık. Her durumda ilk önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Çalıştığımız tüm firmalarda organik tıklanma sayılarını en az 10 katına çıkarmanın mutluluğunu yaşadık. Hatta ilçelerde de çalıştığımız firmalar bulunmaktadır. Karasu, Arifiye, Serdivan, Erenler, Adapazarı, Hendek gibi.

Sakarya’da yaptığımız başarılı çalışmalara dahil olmak isterseniz ilk iş olarak ücretsiz SEO raporunuzu alabilirsiniz. Sonrasında zaten uzman yazılımcı kadromuz firmanızı hak ettiği yere getirecektir. Sizler de artan iş hacminin keyfini yaşayacaksınız. İhracat yapan firmalar için de özel çalışma yapmaktayız. Dilediğiniz her dilde web siteleri yaparak müşterilerinize ulaşıyoruz. Yabancı dildeki kelimelerde de SEO çalışması yaparak size dünyanın her yerinden müşteri kazandırıyoruz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı yaptırmak isteyen firmaların çalışacakları SEO Uzmanlarının geçmişte hangi firmalarla çalıştıklarını iyi araştırması gerekir. Referans SEO çalışmalarında başarı göstergesidir. Özellikle de bulunulan ilden alınan referanslar direkt gidip öğrenme şeklinde olabileceği için daha değerlidir. Birebir görüşme avantajı da olduğu için Sakarya firmaları özellikle Sakarya merkezli SEO Uzmanı ve firmalarına önem vermektedir. Bu konuda önemli bir avantajımız olduğu açıktır.

  1. Deniz Evhan diyor ki:

    Sakarya SEO hizmetleri kapsamında yaptığınız çalışmaların referanslarını mail atabilir misiniz. Ben de siteme SEO yaptırmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat